harranajans
 
Ana Sayfa > Site Yazarları

Mustafa Baştuğ - plt_pst_01@hotmail.com
YENİ DÖNEMDE TÜRKİYE
24 Ekim 2016 - 2651 okunma

Misyonerlik faaliyetleri, haçlı seferlerinin cephe değiştirmiş ve süreklilik kazanmış biçimidir. En nihayetinde Amerika’nın Saddam'ı gizlice kışkırtarak Kuveyt'e saldırmasını sağlayıp, sonra da  ırak a asker göndermesi hiç de şaşılacak bir durum değildir. Çünkü modern dünyada Haçlı Seferleri barış adına yapılıyordu. Gaye zengin Petrol ve enerji kaynaklarına sahip olmaktı.
Tüm yasa dışı eylemlerini sadece ama sadece barış adına, sulh adına yapığını ilan eden ABD ve batılı devletler karışılarında güçlü bir İslam ülkesi istemiyorlar. Bunun için de hızla gelişen büyüyen ve İslam coğrafyası ve dünyada saygınlık kazanan TÜRKİYE  nin kendilerine rakip olmasından korktuklarından dolayı yıllardır besledikleri ve devletin birçok kurumunda yapılandırdıkları fetö terör örgütüyle hızla gelişen Türkiye yi engellemeye hatta işgal etmeye çalıştılar. Ama unuttukları Müslümanların basireti ve Liderlerine olan sadakatiydi. Abd ve batı fetö kuklası ile başaramadığını daiş ve pkk gibi diğer terör örgütlerini de dahil ederek bu hain birleşik terör örgütleri tüm güçleri ile İslam coğrafyasının ve mazlumların umudu olan Türkiye ye saldırmaktadırlar. ALLAH’ ın izni ile bununla da devletimizi ve milletimizi sindiremeyecekler.
Türkiye yeni dönemde doğu bloku ile işbirliğini artırırken diğer yandan İslam ülkeleri ile de gerek askeri gerekse de ticari işbirliğini en üst seviyede artırmalıdır. Ordu düzeninde dış ve iç ordu olmak üzere içeriği genişletilmelidir. Dış politikada daha aktif bir ülke olması zaruridir, yıllardır savunmada olan Türkiye teknoloji olarak tüm hazırlığını tamamlayarak taarruza hazır hale gelmelidir.
 ALLAH ın izni ile Abd ve işbirlikçilerinin İslam coğrafyasında kurdukları planladıkları tüm oyunlar bozulacak, yaptıkları zulümlerin akıttıkları kanların hesaplarını verecekler. Bizler Müslümanlar olarak asla ümitsizlik içerisinde olamayacağız sabredeceğiz zaferin ancak inananlara ait olduğunu unutmayacağız.
 
يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِبِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ
الْكَافِرُونَ
 
Onlar ağızlarıyla Allah'ın nûrunu söndürmek istiyorlar. Halbuki kâfirler istemeseler de Allah nûrunu tamamlayacaktır.(saf:8)
Selam ve dua ile…
 
Mustafa BAŞTUĞ

Bu Yazıyı Paylaşın:


Yorumlar (0):

Yorum Ekle


Adınız Soyadınız*

E-posta Adresiniz*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 


Mustafa Baştuğ Diğer Yazıları

24 Mart 2016 - ADEM VE İBLİS’İN İLK MÜCADELESİ
04 Ekim 2015 - İSLAM VE İDEOLOJİLER
10 Eylül 2015 - HEDEF KİM?!!!
24 Ağustos 2015 - Yahudilerden Korkmuyoruz!!!
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2019 BELEDİYE SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
BDP
DİĞER

Sonuçlar
En Çok Okunan
Sayfalar
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Radyo

Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa | Sohbet Odasi
CH